Vianočné balíky poslovia dobra a lásky

„Prichádza sviatočný čas, na ktorý sa dlho teší každý z nás. Zabudnime na smútok, zanechajme zvady, buďme k sebe milí, dobrí a majme sa radi. Prišiel čas vianočný, zvonček tíško cinká, každému sa splní túžba malilinká …“ takto pekne a s láskou popriali zamestnanci Strediska sociálnej pomoci mesta Košice krásne Vianoce klientom Zariadenia pre seniorov na Garbiarskej. Súčasťou podujatia bol krátky kultúrny program, podával sa aj vianočný punč, rozdávali darčeky.

Balíkmi splnených vianočných prianí získanými z projektov „Vianočný zázrak“ a Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?“, preniesli zamestnanci medzi našich seniorov kúsok lásky, dobra a vianočného svetla. V balíčkoch si starkí nachádzali nielen milé darčeky, ale aj osobné priania darcov. Pri obdarovaní sa srdcia seniorov naplnili radosťou. Darčeky im spríjemnia Vianoce. Pozvanie medzi nás prijali a svojou návštevou nás poctili, primátor mesta Košice Jaroslav Polaček a námestníčka primátora Lucia Gurbáľová. Klientov pozdravili a zaželali im pokojné a požehnané vianočné sviatky. 

Všetkým, ktorí sa na vianočnom obdarovaní seniorov v Stredisku sociálnej pomoci mesta Košice podieľali, veľmi pekne ĎAKUJEME ❤️. Prajeme krásne, pokojné a požehnané Vianoce.